Ще 7 буковинських громад проголосували за перехід до ПЦУ

3-го лютого на території Чернівецької області відбулися збори релігійних громад у селах Михайлівка, П’ядиківці, Товтри, Задубрівка, Васловівці, Тисовець та Ясени. Віряни обговорювали питання переходу до Православної церкви України та подальшого користування культовими спорудами. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

 

Напередодні зібрань правоохоронці організували комплексні профілактичні заходи для недопущення конфліктних ситуацій. З представниками релігійних громад поліцейські підрозділів превентивної комунікації провели роботу щодо уникнення порушень чинного законодавства та необхідності вирішення спірних питань виключно у правовому полі.

До заходів із забезпечення публічної безпеки під час зборів були залучені додаткові наряди для своєчасного реагування на можливі порушення правопорядку та створені групи документування.

У всіх населених пунктах міжконфесійні зібрання відбулися з дотриманням вимог законодавства, що дозволило їх учасникам конструктивно обговорити винесені на розгляд питання.

Протягом 3-го лютого на спецлінію «102» надійшло декілька звернень, пов’язаних з переходом до ПЦУ. Всі повідомлення не містили ознаки кримінального чи адміністративного правопорушення та прийняті поліцією до розгляду.

Порушень публічної безпеки під час зборів релігійних громад не зареєстровано.