Речовина біло-рожевого кольору, фунти стерлінги та цигарки не потрапили до Великої Британії

Факт незаконного переміщення 1200 фунтів стерлінгів та 150 пачок тютюнових виробів встановлено співробітниками Чернівецької митниці ДФС під час здійснення в пункті пропуску «Порубне-Сірет» поглибленого огляду вантажного фургона іноземного виробництва «Mercedes-Benc Sprinter 319 CDI».

Водій транспортного засобу, який разом з іншим пасажиром прямував у приватних справах з України до Великої Британії, сховища для незаконного переміщення цигарок вітчизняного виробництва з акцизною маркою України «Parliament Aqua Blue» та «Davidoff» облаштував у спеціально обладнаних та пристосованих конструктивних ємностях транспортного засобу.

Громадянин також примудрився приховати фунти стерлінги в порожнині передньої панелі під автомагнітолою – під декоративною пластмасовою обшивкою.

У відношенні водія, мешканця Львівщини, співробітники митниці запровадили справу про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

За протоколом вилучено фунти стерлінги на суму майже 42,5 тис. грн., підакцизний товар вартістю майже 6,6 тис.грн. та вантажний фургон 2014 р.в., попередньо оцінений у 500 тис. гривень.

Також у ході проведення особистого огляду пасажира транспортного засобу, мешканця Іано-Франківщини, було виявлено приховану від митного контролю речовину біло-рожевого кольору у вигляді порошку вагою 0,9 грамів, яка знаходилась на тілі громадянина. За даним фактом до слідчого відділу Управління Служи Безпеки України у Чернівецькій області співробітники митниці направили повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину.

Інформує Чернівецька митниця.

06.02.2019