Судитимуть буковинця, який намагався перевезти через митний кордон України наркотичні засоби та психотропні речовини

Прокуратура Чернівецької області затвердила та передала до суду обвинувальний акт відносно 46-річного мешканця Чернівців за обвинуваченням у контрабанді прекурсорів та психотропних речовин.  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Досудовим розслідуванням, яке проводило УСБУ у Чернівецькій області за процесуального керівництва прокуратури, встановлено, що в січні 2019 року обвинувачений, прямуючи на відпочинок до Республіки Молдова, намагався перевезти через митний кордон України наркотичні засоби та психотропні речовини.

Так, при в’їзді на територію Республіки Молдова у зоні митного контролю МАПП «Мамалига-Крива» митного поста «Кельменці» Чернівецької митниці ДФС, під час заповнення митної декларації, чоловік приховав наявність у нього наркотичних та психотропних речовин.

Однак, після проведення митниками огляду ручної поклажі правопорушника, серед продуктів харчування, а саме у хлібобулочному виробі (батоні) виявлено та вилучено два поліетиленових пакунки: один з порошкоподібною речовиною білого кольору, інший – з подрібненою речовиною рослинного походження.

За висновками експертів в першому пакунку містилось 4 грами амфетаміну, а в іншому – 14 грамів канабісу.

Дії зловмисника  кваліфіковано за ч. 2 ст. 15; ч. 2 ст. 305 КК України  (замах на  контрабанду наркотичних засобів та психотропних речовин у великих розмірах) та ч. 2 ст. 309 КК (незаконне зберігання психотропних речовин) Кримінального кодексу України.