ПО ДОРОЗІ НА КИЇВ губернатор Михайло Папієв завітав на машзавод

ПО ДОРОЗІ НА КИЇВ губернатор Михайло Папієв завітав на машзавод

Губернатор Михайло Папієв хоче залишити по собі добрі справи в області. Навіть попри те, що Буковина опустилася на самісіньке дно з виробництва промислової продукції. Спочатку президент дав панові Михайлу орден «За заслуги» ІІ ступеня, і вже тільки згодом у верхах дізналися про падіння виробництва у краї. Орден уже назад не заберуть, але ВПП змусять підняти. Інакше не бачити нашому губернаторові посади Тігіпка (віце-прем’єра). А все скидається на те, що до осені Папієв таки стане соціальним віце-прем’єром.

Аби президент не мав сумнівів у професійності Михайла Папієва, губернатор пояснив журналістам причину падіння ВПП області. З’ясовується, що Новодністровська ГЕС у порівнянні з минулим роком знизила потужності. Торік була повінь і ліквідація її. Також підпри-ємство «Арго» різко зменшило виробництво. Губернатор розповів про це під час робочого відвідування машзаводу. Як з’ясувалося, упродовж майже двох років хотинське підприємство вело бої з рейдерами.

— Нам вдалося відбити «Арго», яке практично було продане у Росію, — розповів Михайло Папієв. – Тільки останнього місяця воно почало стабільно працювати. Але не змогло укласти договори на виробництво консервних банок для Казахстану, Росії та інших країн. Ці угоди підписуються зазвичай у травні-червні. А в цей час «Арго» відбивалося від рейдерів.

На машзавод губернатор навідався для того, аби показати іншим підприємцям, як треба працювати та соціально захищати своїх людей.

— Майбутнє України — не на базарах, а у таких підприємствах, як машзавод, «Арго», — підсумував результат відвідин машинобу-дівного підприємства губернатор.

Папієв вважає, що сюди потрібно звести всіх тих ке-рівників, котрі вважають себе «крутими», їздять на «крутих» автах, а для робітників, які на них працюють, не створюють відповідних умов. Нехай навчаться у Сідляра. Тут зарплата близько 3500 гривень, робота у три зміни, обіди по 10 гривень, умови соцзахисту одні з кращих в Україні. А саме у цьому Папієв розуміється як ніхто, адже він двічі був міністром праці та соціального захисту.

Відвідини машзаводу, вочевидь, були вагомим кроком Папієва на шляху до Києва на звичні для нього посади. Тільки тепер вищі – віце-прем’єрські. Правду кажучи, піар-хід вдалий.
Тепер можна спокійно йти у відпустку і чекати президентського вето пенсійного закону, що буде рівноцінно відставці Тігіпка, який цей закон розробляв. І відкрита дорога до посади для сьогод-нішнього губернатора Буковини.
Хто прийде на заміну? Покаже «Час».
(Далі буде).

Петро КОБЕВКО
Фото bukinfo

Новини Партнерів