У Вашківцях лунали постріли

У Вашківцях лунали постріли    16 червня 2012 року о 00 год. 40 хв. до чергової частини Вижницького РВ УМВС України в Чернівецькій області надійшло повідомлення про те, що в м. Вашківці Вижницького району Чернівецької області у приміщенні місцевого споживчого товариства, яке знаходиться за адресою вул. Соборна, 11 виник конфлікт.

Прибуттям на місце події слідчо-оперативної групи Вижницького районного відділу міліції було встановлено, що 15.06.2012 року біля 23 год. невідомі зайшли у приміщення даного товариства та розпочали хаотичну стрільбу з пістолета (ймовірно, з пристрою для відстрілу патронів «Флобера» калібру 4 мм). Як з’ясувалося причиною даного конфлікту були неприязні відносини, що виникли цього ж дня в с. Чортория Кіцманського району Чернівецької області, які виразились у питаннях самоствердження.
Під час стрільби було поранено трьох приватних підприємців, мешканців м. Вашківці, один з яких від отриманих поранень помер в лікарні. Серед поранених – два депутати місцевих рад від партії «Фронту змін».
Інцидент з депутатською діяльністю останні не пов’язують.
Наразі порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.1 ст. 115 КК України (Вбивство). Особи злочинців встановлені. Вживаються заходи щодо їх затримання.
Для розслідування даного злочину створена посилена слідчо-оперативна група, яка з’ясовує всі обставини події.

Сектор зв’язків з громадськістю УМВС
України в Чернівецькій області

peredplata