Суддя Кірєєв цілеспрямовано позбавляє Тимошенко права на захист

Головуючий у судовому процесі з розгляду кримінальної справи Юліі Тимошенко суддя Печерського районного суду Родіон Кірєєв залишив без задоволення клопотання екс-прем\’єра про допуск до справи захисників Сергія Власенка, Марка Фелдмана та Роджера Енока, повідомляється на офіційному сайті Тимошенко.

\”Суд на підставі статей 44, 60 та 273 КПК постановив у задоволенні клопотання про залучення захисників відмовити\”, – зачитав рішення суду, прийняте на місці, суддя Родіон Кіреев.

У відповідь на це Юлія Тимошенко висловила своє обурення. \”Гірше фашистів, гірше гестапо\”, – оцінила вона дії головуючого.

Після цього суддя оголосив про продовження допиту свідків, у відповідь на що Юлія Тимошенко нагадала йому, що він не розглянув ще одне її клопотання, передане до канцелярії суду. \”У вас у справі знаходяться клопотання, які ви зобовязані розглянути. Це з тих клопотань, які були передані слідчим Нечвоглодом\”, – сказала вона.

У відповідь суддя Родіон Кірєєв звинуватив Юлію Тимошенко у тому, що вона нібито своїми діями \”заважає встановленню істини у справі, а всі заяви вже були розглянуті\”.

Зараз у судовому засіданні розпочався допит свідків. Перший свідок – Тетяна Корнякова, колишній заступник Генерального прокурора України.

Як відомо, Юлія Тимошенко передала до канцелярії суду повний пакет документів, які свідчать про право захисників представляти її інтереси в суді. \”Фахівці у галузі права Марк Фелдман та Роджер Енок є представниками відповідно компаній BDO і Covington & Burling і добре ознайомлені з обставинами щодо відсутності підстав для незаконних обвинувачень\”, – зазначила екс-прем\’єр.

\”Згідно зі статтею 44 і 47 Кримінально-процесуального кодексу прошу повторно допустити до мого захисту фахівців в галузі права Сергія Власенка, Марка Фелдмана та Роджена Енока, які мають право на основі довіреності від партії \”Батьківщина\” брати участь у судовому засіданні\”, – сказала Юлія Тимошенко, обґрунтовуючи своє клопотання.

peredplata