Нардеп Бурбак вимагає у міліції розслідування дій Михайлішина під час закупівлі тролейбусів в Чернівцях

Нардеп Бурбак вимагає у міліції розслідування дій Михайлішина під час закупівлі тролейбусів в ЧернівцяхНародний депутат України Максим Бурбак звернувся до начальника УМВС в Чернівецькій області Олександра Демидова, аби управління розслідувало справу з закупівлі так званих швейцарських тролейбусів, адже, за словами депутата, \”своїми діями чи бездіяльністю Віталій Михайлішин завдав збитків міською бюджету в розмірі 369 590 грн\”.

Нардеп Бурбак вимагає у міліції розслідування дій Михайлішина під час закупівлі тролейбусів в Чернівцях

Ось, що пише Максим Бурбак на своїй сторінці в мережі Фейсбук:

\”Під час відпустки вирішив зайнятись однією з «основних функцій» народного депутата України, як собі це помилково уявляє Папієв&Co, зокрема, наповненням дохідної частини бюджету нашого міста. Змушений був звернутись до нашої міліції з заявою про бездіяльність «керманича» або «очільника» міста, а насправді просто секретаря міськради Михайлішина, завдяки якій нанесено значні збитки міській громаді – на суму 369590гривень. Це стосується добре відомої справи по закупці так званих тролейбусів з Швейцарії, а насправді металобрухту з Голландії.

Впевнений, що правоохоронці нарешті змусять цього горе-чиновника виконати подання прокуратури та подати в суд на своїх бізнес-партнерів (інших припущень щодо його зволікання з позовом просто не маю) зі стягненням з них даної суми. Якщо ж ні, то відповідно до законодавства він сам мусить внести свої кровні гроші. Чекаю на повідомлення про номер справи в єдиному реєстрі досудових розслідувань та відповідні слідчі дії нашої міліції (допити,очні ставки,арешти майна тощо). Впевнений, що це перша \”ластівка\” в переліку кримінальних справ по діяльності нової команди з покращення в Чернівцях та Чернівецькій області.

P.S. До речі, обгрунтування по цій заяві я \”позичив\” з справи, яку порушили раніше стосовно мого помічника-консультанта Руслана Панчишина в Сокирянському РВ УМВС України. Отож, панове правоохоронці, можете діяти по аналогії та не «вигадувати велосипед» (порада безкоштовна :))\”.