У Новодністровську провладна депутатська більшість зірвала сесію міської ради

У Новодністровську провладна депутатська більшість зірвала сесію міської радиНа цю сесію виносились питання орендної плати, протест прокурора щодо незаконної роздачі земельних ділянок, газифікація 9-поверхівки та екологічні проблеми.
Напевне, депутати і партія регіонів готуються до повторення чернівецької ситуації.
Міський голова Руслан Панчишин, долаючи супротив депутатів-регіоналів та їхніх соратників, за короткий термін зумів повернути місту пляж, ринок і бюджет. Раніше районна влада на чолі з Василем Козаком від міського бюджету мала чималий відсоток (до 30%). Молодий міський голова зупинив несправедливий розподіл. Новодністровськ почав легше дихати. До міського бюджету надходять кошти з ринку. Мер повернув місту раніше забрану селом Ожево землю. Тепер там гарний міський пляж. Почали вирішуватись соціальні проблеми Новодністровська. Люди підтримують свого мера. Він нині має найвищий у місті кредит довіри. Але провладні депутати від партії регіонів та їхні сателіти з інших партій за найменших можливостей намагаються шкодити Русланові Панчишину та місту. Вони висловили йому недовіру. Та не змогли позбавити посади. Напевне, ще остерігаються гніву народного. І все ж не полишають думки про відставку мера. У них ще не вистачає голосів для цього. Тому й зірвали сесію,чим блокують вирішення дрібних справ, які Руслан Панчишин робить для Новодністровська і його жителів.
Молодий мер не переймається «мишиною вознею» непорядних депутатів. Він робить корисні та добрі справи. А добро завжди перемагає зло. І так буде у Новодністровську.
Вл. інф.