Тимошенко вважає, що процес проти неї організовує колишній соратник

Юлія Тимошенко вважає одним з виконавців судового процесу у її справі радника президента, колишнього БЮТівця Андрія Портнова.

Про це екс-прем\’єр заявила, відповідаючи на пропозицію назвати поіменно, хто з вищих посадових осіб у державі курирує, на її думку, процес у Печерському суді в цілому і керує діями судді Родіона Кірєєва зокрема, повідомляє Обком.

\”Знаєте, не треба, як завжди, шукати причини в оточенні. Немає жодних сумнівів у тому, що цим займається Янукович. Він, до речі, публічно сказав на прес-конференції, що стежить за процесом, і коли була пряма трансляція, він її дивився\”, – сказала вона.

\”А зараз…подивіться (показує на фрагмент стелі залу для судових засідань)…там, де вирізаний карниз, стоїть відеокамера. Я думаю, що він переглядає оперативну зйомку. Він – у матеріалі, йому це цікаво\”, – заявила Тимошенко.

\”В силу його індивідуальних якостей йому це приносить справжнє задоволення. Як правило, задоволення такого роду притаманне людям з глибокими внутрішніми комплексами\”, – вважає екс-прем\’єр.

Тимошенко заявила, що \”в тих місцях, де йому доводилося бути, він зазнавав певних принижень і тепер намагається відігратися на всьому світі\”. За її словами, усі важливі рішення у її справі приймає особисто Віктор Янукович.

\”А хто обслуговує його рішення – це вже інше питання. Обслуговують його рішення люди, які бачать у всьому цьому свій сенс. Думаю, що це пан Хорошковський, який є прямим партнером Фірташа\”, – сказала екс-прем\’єр.

\”Я думаю, що, поза всякими сумнівами, за посаду генпрокурора б\’ється Ренат Кузьмін, і він вважає, що, зумівши виконати \”фас!\” Януковича щодо головного політичного опонента, зможе розраховувати на цю посаду\”, – додала вона.

\”Але, думаю, тут його плани навряд чи втіляться в життя. Використаних людей, як правило, потім \”зачищають\”, – заявила Тимошенко, додавши, що це \”практика людей з ментальністю як у Януковича\”.

Крім того, за словами екс-прем\’єра, процесом проти неї \”точно займається Льовочкін разом з Портновим\”.

Відповідаючи на уточнююче питання щодо ступеня залучення в цей процес Портнова, Тимошенко сказала: \”Це сьогодні не секрет, я просто констатую факт. Бо йому безпосередньо доручено все це проводити\”.

\”Я зараз говорю про своє суб\’єктивне бачення. Крім того, я говорю про ту інформацію, якою сьогодні, як на одній великій кухні, володіє весь політикум\”, – зазначила вона.
Джерело pravda.com.ua

peredplata