Буковинець сплатить штраф за збут контрафактного алкоголю

Понад 64 тисячі гривень штрафу сплатить підприємець з Глибоччини за збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв – повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

У Глибоцькому районному суді Чернівецької області розглядалось кримінальне провадження відносно 44-річного підприємця з Глибоцького району за фактом реалізації ним контрафактного алкоголю.

Обвинувачення у вказаному кримінальному провадженні підтримала прокуратура Чернівецької області.

Під час судового розгляду встановлено, що чоловік, будучи суб’єктом підприємницької діяльності та не маючи ліцензії на право здійснення торгівлі підакцизними товарами, з липня 2018 по лютий  2019 року, придбав з метою збуту 180 пляшок ємністю 0,5 літра незаконно виготовлених алкогольних напоїв з різними етикетками торгівельних марок та збував їх з-під прилавка у власному  магазині.

Свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення чоловік визнав повністю та уклав угоду з прокурором про визнання винуватості.

Суд призначив правопорушнику покарання у виді штрафу в розмірі 64 600 гривень з конфіскацією та знищенням незаконно виготовленої продукції.