Каспрук звинуватив Мунтяна у намірах «віджати» в Чернівців гектар землі

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук заявив про наміри Чернівецької облради та її голови Івана Мунтяна відібрати ділянку землі, яка належить громаді міста без її згоди та всупереч закону.

Про це Каспрук повідомив сьогодні на власній Facebook-сторінці, пише molbuk.ua
“Як міський голова інформую чернівчан, що обласна рада та її голова Іван Мунтян, не бажають мирно і конструктивно, відповідно до закону владнати питання використання земель міста, які свого часу громада передала в КОРИСТУВАННЯ обласним установам, зокрема лікарням, дочекатися рішення суду і не створювати у Чернівцях конфліктні ситуації”, – написав Каспрук.

Посадовець додав, що сьогодні на сесії облради Мунтян спробує вилучити гектар землі на вул. Героїв Майдану, 230 у обласного кардіологічного центру та розпорядитися ними без згоди громади Чернівців.

“Схема подібна до історії з психіатричною лікарнею: до Івана Мунтяна звертається головний лікар кардіологічного центру з повідомленням про те, що не в змозі кардіологічний центр утримувати територію, яка закріплена за ним вже десятки років, в належному санітарному стані, а тому “добровільно” відмовляється від права постійного користування землею з посиланням на статті 140 та 142 Земельного кодексу України. Має право на такий крок головний лікар центру? Звичайно має”, – зауважив міський голова Чернівців.

Він публічно нагадав Іванові Мунтяну, що згідно частини третьої статті 142 Земельного кодексу України, припинення права постійного користування земельною ділянкою у разі добровільної відмови землекористувача здійснюється за його заявою до власника земельної ділянки.

“ВЛАСНИК земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні у кардіологічного центру – ТЕРИТОРІАЛЬНА громада міста ЧЕРНІВЦІ! І саме чернівчани мають вирішувати подальшу долю цієї ділянки, якщо кардіоцентру вона стала вже непотрібною”, – написав Каспрук, закликавши депутатів облради не приймати незаконні рішення і “не зазіхати на чуже”.

Раніше Мунтян обурився на Каспрука, назвавши його “провокатором”.

Новини Партнерів