Журналістка проникнула в Межигір\’я ВІДЕО

Журналістка проникнула в Межигір'я ВІДЕО24 серпня журналіст і кандидат у народні депутати Тетяна Чорновіл проникла всередину садиби президента України Віктора Януковича «Межигір\’я», після чого зник зв\’язок з нею.

Про це у своєму блозі на «Українській правді» повідомив журналіст Осман Пашаєв.

За словами пана Пашаєва, Тетяна Чорновіл попросила його в разі обірвання зв\’язку попередити колег-журналістів.

О 12:55 пані Чорновіл попередила пана Пашаєва про намір проникнути до президента. Головний меседж: «парканами не відгородишся, якщо проникне один – проникнуть і сто тисяч», пише пан Пашаєв.

О 14:00 журналістка повідомила, що без перешкод потрапила всередину. А о 15:50 – що зафільмувала «гніздо з дебаркадером».

О 16:54 зв\’язок із Тетяною Чорновіл обірвався.

Осман Пашаєв повідомив «Телекритику», що близько 18:40 Тетяна Чорновіл вийшла на зв\’язок і повідомила, що її затримала охорона «Межигір\’я», яка передає її до Вишгородського райвідділку міліції.

За даними пана Пашаєва, Тетяні Чорновіл вдалося зберегти відзняті фото, які вона встигла комусь переправити.

«Телекритика» зателефонувала Тетяні Чорновіл о 18:40 – виклик пішов, але його одразу скинули. Після цього виклик ішов, але слухавку не брали.

Станом на 19:30 «Телекритиці» вдалося зв\’язатися з Тетяною Чорновіл. За її словами, її ще «не до кінця відпустили», але вона сподівається, що сьогодні відпустять. Після цього в міліції буде три дні на порушення кримінальної справи. «За якою статтею – не знаю. Це може бути і вторгнення в приватну власність, і проникнення в режимний об\’єкт, і опір правоохоронним органам. У мене забирали телефон з відео, і, звичайно, я чинила опір», – розповіла пані Чорновіл.

Відео їй зберегти не вдалося: охоронці вилучили телефон і видалили відзняті матеріали. Але кілька фотографій журналістка перед тим встигла переслати через інтернет.

Наразі Тетяна Чорновіл перебуває за межами «Межигір\’я» разом з представниками міліції та журналістами, які приїхали її підтримати. «Ми з міліцією проводили слідчі дії. Я показувала, як я перелізала через паркан», – повідомила журналістка.

Своє проникнення до «Межигір\’я» Тетяна Чорновіл пояснює бажанням на власному прикладі показати, що як проникне одна людина – то проникнуть і сотні тисяч людей, які протестують проти ворога: «Після того, як Янукович підписав мовний закон, я зрозуміла, що країною керує ворог, проти якого треба піднімати протест».

1 серпня Тетяну Чорновіл затримувала міліція за напис на дорозі біля «Межигір\’я»: «Янукович, мова – твій вирок. Не підписуй!». Журналістці висунули звинувачення в хуліганстві, але Вишгородський районний суд її виправдав.

Про це повідомляє «Телекритика»

ВІДЕО 5 КАНАЛ

Ось, які фотогрфії їй вдалося зазняти:

Журналістка проникнула в Межигір'я ВІДЕО
Журналістка проникнула в Межигір'я ВІДЕО
Журналістка проникнула в Межигір'я ВІДЕО
Журналістка проникнула в Межигір'я ВІДЕО
Журналістка проникнула в Межигір'я ВІДЕО