Буковинські громадські і політичні діячі про арешт Юлії Тимошенко

Буковинські громадські і політичні діячі про арешт Юлії Тимошенко Буковинські громадські і політичні діячі – про арешт Юлії Тимошенко

Олександр Бурденюк, голова Чернівецької обласної організації Народного Руху України, отаман Буковинського козацького коша, член Спілки офіцерів України:

Щодо судилища над Тимошенко, можу сказати лиш одне: їхній час також прийде. За свої дії відповідатиме і ця влада, і цей суд. Думаю, що час для арешту Тимошенко вибраний невипадково: в Партії регіонів вважають, що нині зручинй момент – період відпусток, літо. Вони сподіваються, що громадськість не зможе бути оперативною в своєму протесті. Але я переглянув сьогодні інтернет, і бачу, що нас підтримують і американська, і європейська спільноти, і українська інтелігенція, і об’єднуються політики опозиційного табору. Усі ці роки я кажу: наша боротьба має полягати у піднятті свідомості людей. І сподіваюся, що українці сьогодні достатньо свідомі, аби протистояти цинічному протизаконню.

Іван Кравчук, лідер буковинської Народної самооборони:

До рішення влади арештувати Юлію Тимошенко ставлюся з глибоким презирством. Категорично виступаю проти і цієї бандитської влади, і їхніх дій, і їхніх «реформ». Переконаний, що для їх подолання потрібне наше об’єднання. Тільки якщо об’єднаємося – тільки тоді переможемо.

Василь Козьмик, голова Буковинського православного Братства:

Обурення – це дуже м’яке формулювання того, що я відчуваю в зв’язку з арештом Лідера опозиції. Хочеться розтрощити цю владу, бо інакше вона розтрощить нас. На жаль, не маю фізичної можливості бути зараз в Києві під Печерським судом, але підтримую Юлію Володимирівну всіма доступними для мене способами.

Георгій Кожолянко, доктор історичних наук, професор, голова Буковинського етнографічного товариства:

Всім зрозуміло, що справа проти Тимошенко – надумана і політична, що в ній немає жодного криміналу. Це вже розуміє весь світ – 17 країн сьогодні висловили стурбованість арештом екс-прем’єра України. Та ж Росія підтвердила, що газові угоди були укладені з цілковитим дотриманням законодавства. Я вважаю, що справа проти Юлії Володимирівни має бути закрита, а перед самою Тимошенко мають вибачитися. Дії тодішнього прем’єр-міністра України заслуговують не на засудження чи критику, а на велику подяку – за те, що врятувала нас і країни Європи від газової кризи, а Україну – ще й від втрати міжнародного іміджу.

Іван Мунтян, голова Чернівецької обласної організації партії ВО «Батьківщина», депутат Чернівецької обласної ради:

І ганебне судилище над Юлією Тимошенко, і її незаконний, безпідставний арешт за надуманим приводом, і свіжа заборона суду на проведення мирних акцій, і провокації представників партії регіонів сьогоднішньої ночі – це все свідчення того, що йде наступ влади на український народ. Я переконаний у тому, що поведінка Юлії Володимирівни в суді була абсолютно виправданою, мало того – а як інакше мала поводитися людина, яка ніяким іншим способом не змогла достукатися до нашого «лівосуддя»? Нехай кожен поставить себе на її місце, і зрозуміє – вона подала приклад, як можна протистояти беззаконню і свавіллю, як можна вимагати своїх прав і як можна їх вибороти. У правильності нашої позиції переконуюся, коли бачу підтримку міжнародної спільноти і наших авторитетних і шанованих громадян.

peredplata