Луценко – прокурору: Я плюну в твою морду

Луценко – прокурору: Я плюну в твою мордуЕкс-осільник МВС Юрій Луценко під час суду влаштував справжній бунт. Він кричав на прокурорів, погрожував їх оплювати і в люті запустив на підлогу Кримінально-процесуальний кодекс, повідомляє Сегодня.

Свій виступ в суді екс-міністр почав з того, що, мовляв, в Україні панує повний безлад. \”Влада хоче, щоб лідери опозиції сиділи!\”- обурювався Луценко, маючи на увазі себе і Юлію Тимошенко. Потім перейшов до звинувачень на адресу прокурорів, нагадав їм, що нікуди не зник, хоча і \”були варіанти\”, і заявив, що вже не сподівається, що його випустять із СІЗО, тільки просить не знущатися над його родиною.

Врешті-решт Луценко розійшовся настільки, що кинув на підлогу Кримінально-процесуальний кодекс, а коли повз його клітини до виходу проходили прокурори, він кожного з них закричав: \”наступного разу я плюну в твою морду!\”.

Журналістам екс-міністр розповів, що в СІЗО познайомився з домушником (злодій, який грабує квартири), і роздав арештантам олівці і ручки, які йому надіслали з Америки.

peredplata