Суд заборонив мирні збори в центрі Києва до 12 листопада

Суд заборонив мирні збори в центрі Києва до 12 листопадаОкружний адміністративний суд Києва заборонив проведення будь-яких масових заходів, окрім державних, у центральній частині міста до 12 листопада включно. Про це повідомляє Дзеркало тижня.

Суд заборонив мітинги на Майдані Незалежності та біля ЦВК. Як повідомили у прес-службі Коаліції учасників помаранчевої революції (КУПР), таке рішення суд ухвалив ввечері 27 жовтня. Відповідачем у справі був представник КУПР, який подав повідомлення про проведення безстрокової акції з неділі (дня виборів) на Майдані Незалежності та на площі під будівлею ЦВК.

Представники інших позивачів не з\’явилися. «Суд, враховуючи потенційну небезпеку конфліктів між організаціями з різними політичними поглядами, посилаючись на указ президента про заборону проведення мітингів у центральній частині міста, ухвалив заборонити проведення будь-яких масових заходів (крім державних) до 12 листопада включно», — поінформували в КУПР. Таким чином, і на Майдані Незалежності, і під ЦВК, і під іншими державними установами відтепер мітинги проводити заборонено судом, підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, 28 жовтня в Україні проходять вибори народних депутатів України, які вперше з 2002 року проводяться за змішаною системою — 225 народних депутатів обираються за партійними списками і 225 — в одномандатних виборчих округах.

З нагоди 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, яку святкуватимуть 28 жовтня, в центрі столиці відбудуться народні гуляння.

Світлина justus.com.ua

Новини Партнерів