Прокуратура взялась за \”Чернівціводоканал\”

Прокуратура взялась за "Чернівціводоканал"Прокуратура м.Чернівців порушила кримінальну справу стосовно службових осіб ДКП «Чернівціводоканал» та ТзОВ «Букел» за ознаками складу злочинів, передбачених ч.4 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах), ч.2 ст.367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) та ч.2 ст.366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України, повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Встановлено, що згідно з договором від 12 серпня 2008 року, ТзОВ «Букел» на замовлення Державного комунального підприємства «Чернівціводоканал» виконувало роботи з відновлення резервного електроживлення насосної станції першого підйому водогону «Дністер-Чернівці». Вартість цих робіт становила 2 млн. 120 тис. грн., фінансування здійснювалося з субвенції з державного бюджету для ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталось 23 – 27 липня 2008 року на Буковині.
Службові особи ДКП «Чернівціводоканал» та ТзОВ «Букел», порушуючи чинне законодавство, завищили вартість виконання вказаних робіт на 145 тис. 787 грн. В подальшому ці кошти вищевказані особи привласнили і тим самим завдали збитків державним інтересам у великих розмірах.
Крім того, службові особи ДКП «Чернівціводоканал» та ТзОВ «Букел» з метою привласнення грошових коштів, внесли недостовірні відомості щодо обсягів та довідки про вартість виконаних робіт.
Досудове слідство у справі триває.
Фото – http://www.vidido.ua/