На Хрещатику міліція затримала мирного мітингувальника з Буковини

На Хрещатику міліція затримала мирного мітингувальника з БуковиниУпродовж уже двох днів і ночей у столиці наші краяни з різних районів області відстоюють справедливість і протистоять диктатурі разом з іншими небайдужими громадянами. Буковинці розбили поблизу Печерського суду свої намети і беруть участь у безстроковій акції протесту проти диктатури в Україні. Мешканці наметового містечка дуже зібрані, дисципліновані, налаштовані на перемогу, хоча й остерігаються провокацій від опонентів та від влади.

Сьогодні наприкінці дня під час організованої опозиціонерами пішої протестної ходи Хрещатиком було затриманого одного з протестувальників-буковинців. Про це повідомляє з місця подій голова Сторожинецької районної організації партії ВО «Батьківщина» Катерина Гуцуляк:

– Ходу протесту головною вулицею столиці очолили народні депутати України, за ними вишикувалася колона, яка навіть за скромними підрахунками налічувала близько 5 тисяч людей. Міліція намагалася перешкодити протестувальникам: їх штовхали, відтісняли, били гумовими кийками. Поруч з нашим земляком, Іваном зі Сторожинця (на жаль, прізвище цього чоловіка не встановили), почали штурхати двох літніх людей, які теж брали участь у протесті. Він кинувся їх захищати, міліціонери теж активізувалися, почали кидати людей на землю, а нашого товариша схопили і кинули у «воронок». Ми зразу кинулися до народних депутатів, ті втрутилися, вимагали звільнити учасника мирної ходи, і зрештою десь за півгодини міліція була змушена відпустити цього чоловіка. Цей інцидент лиш посилив нашу впевненість у нашій правоті.
До Києва продовжують прибувати протестувальники з Чернівецької області.

Прес-служба обласної організації
партії ВО «Батьківщина»

Новини Партнерів