Шустер LIVE: Губернатор всея Буковина і Бессарабія Папієв робить ще один крок до своєї відставки (ВІДЕО) ОНОВЛЕНО

Шустер LIVE:  Губернатор всея Буковина і Бессарабія Папієв робить ще один крок до своєї відставки (ВІДЕО) ОНОВЛЕНО16 листопада 2012 року прямий телеефір програми «Шустер LIVE», яка виходить щоп’ятниці у прямому ефірі «Першого національного», може стати фатальним для нинішнього губернатора Буковини Михайла Папієва.

Це був явно не його день. Хоча спочатку небо у студії для нашого голови ОДА було безхмарним, хоча і тривожним. Тема програми стосувалася загалом невинної, на перший погляд, теми – підготовки країни до зими, однак політичних питань звісно, не можливо було оминути.

Михайло Миколайович, який схоже, сам набився на телепередачу (що цікаво, серед запрошених на прямий ефір на 16 листопада 2012 року, за інформацією офіційного сайту «Шустер LIVE» його прізвища немає) в компанію до голови Київської ОДА Присяжнюка і Харківської ОДА Добкіна.

Можливо, у пана губернатора з’явилося бажання побувати в прямому ефірі Савіка Шустера, щоб розвіятися після тривожної звістки про відставку начальника УМВС України у Чернівецькій області Миколи Харабари. Але не вийшло.

Все поламав радикальний Олег Ляшко, який у наелектризованій студії виявився тим каталізатором, який спричиняє вибух. Непереконливі запевнення про прозорість і демократичність минулої виборчої кампанії на Буковині губернатором Папієвим спочатку розбилися об «залізобетонні» факти: глядачі всієї України побачили нам відоме відео Чернівецьких хлопців з ГМ ОПОРА, які виклали в мережі YouTube кілька роликів з прямою агітацією голови Чернівецької ОДА за провладного кандидата по виборчому округу №203 Геннадія Федоряка (див відео).

Нагадаємо, що ГМ ОПОРА оприлюднила у серпні цього року кілька відеороликів, знятих під час цієї робочої поїздки губернатора у Глибоцький і Новоселицький райони. На всіх них Михайло Папієв не цурається прямим текстом агітувати за кандидата регіонала Федоряка, часом, навіть переходячи до погроз та шантажу:

Аргументи, що це, мовляв, вирвано з контексту, або те, що це відбувалося до офіційної реєстрації кандидатів у народні депутати, викликали незадоволення у присутніх в залі глядачів і бурю емоцій у Олега Ляшка, який запропонував провести на Буковині референдум щодо недовіри Папієву. На думку Ляшка, за складання Папієвим своїх повноважень проголосує понад 90 відсотків буковинців.

Далі більше: головну ідею, яку хотів видати на передачі за власне ноу-хау Михайло Миколайович про те, що водопостачання повинне мати однакову вартість по всій Україні легко розбивалися контраргументами навіть з боку політичних соратників, які називали її абсурдною і нездійсненною. (Згадайте, як той же Добкін добряче підколов про «середню температуру у лікарняній палаті»)

Врешті, програма досягла свого епогею, коли Олег Ляшко загнав трьох губернаторів (Присяжнюка, Добкіна і Папієва) у глухий кут, попросивши їх просто назвати вартість буханки хліба і.. не отримав відповіді! Взагалі!

«Якщо ви не знаєте, як живе простий народ, за які кошти і по якій ціні він купує хліб, як ви можете керувати людьми?», – остаточно добив в очах українського телеглядача владних очільників лідер Радикальної партії…

Втім, ви маєте змогу самі все побачити своїми очима.

Джерело БукІнфо

А от як інтерпретує виступ Папієва на шоу прес-служба ОДА:

\”Керівник крайової виконавчої влади Михайло Папієв взяв участь у програмі Шустер LIFE на Першому національному телеканалі. У студію були запрошені голови ряду обласних державних адміністрацій і міські голови, а також народні депутати України. Йшлось у програмі, зокрема, про підготовку регіонів і міст до зими та про тарифи на житлово-комунальні послуги.

«Усі мають бути в рівних умовах, сплачуючи за послуги житлово-комунального господарства. Несправедливо, що мешканці багатоповерхового будинку, до прикладу, сплачують за газ по одній ціні, а мешканці приватного будинку – по іншій, – сказав Михайло Папієв. – Тому, перш аніж вирішувати проблему комунальників із боргами чи проблему різниці тарифів, потрібно, аби усі споживачі житлово-комунальних послуг були в рівних умовах». Керівник крайової виконавчої влади додав, що, очевидно, справедливо було б розробити одну тарифну сітку на воду та водовідведення для усієї країни, оскільки, за словами Михайла Папієва, згідно з Конституцією України, земля та її надра, повітря і вода належать українському народу і кожен громадянин має однакове право на їх використання незалежно від місця свого проживання.

«Я переконаний, що подвійні тарифи – це несправедливо, а проблема зазвичай з’являється саме там, де є несправедливість. Усунувши ці подвійні стандарти, багато негараздів на державному та місцевому рівнях вирішити буде значно простіше», – підсумував в ефірі популярного телешоу Михайло Папієв. Його підтримала своїм голосуванням й аудиторія програми Шустер LIFE, яка відповідає нормам соціологічної вибірки і відображає громадську думку жителів всієї України.\”

Новини Партнерів