Знову діти регіоналів катують людей. Син регіонала Пеклушенка жорстоко побив дівчину?

Знову діти регіоналів катують людей. Син регіонала Пеклушенка жорстоко побив дівчину?Біля жіночого туалету кафе \”Веселий Роджер\” жорстоко побили дівчину. Причому, з чуток, бив її не хто інший, а син Олександра Пеклушенка – заступника голови парламентського комітету з питань фінансів.

Інцидент стався в минулий вівторок. Як розповіли в ресторані, розташованому на набережній Дніпра, звичну роботу перервали жіночі крики, що доносилися з туалету. Співробітники закладу, які прибігли на звук, побачили страшну картину: на підлозі біля туалету в калюжі крові лежала тендітна молода дівчина, а її по-звірячому бив чоловік міцної статури, років 30 на вигляд, пише В городе.

\”Побачивши нас, чоловік залишив дівчину і втік, – зазначив співробітник ресторану. – А ми кинулися рятувати бідолаху. Чесно кажучи, вигляд у неї був жахливий. Величезна калюжа крові та понівечене обличчя навіть на перший погляд говорили про те, що у неї зламаний ніс і щелепи. Ми в прямому сенсі слів рятували їй обличчя, заморожували його льодом, намагалися поставити на місце ніс\”.

Єгор Пеклушенко, син народного депутата від Партії регіонів Олександра Пеклушенка в коментарі заявив, що вся історія з нібито побиттям ним дівчини в одному із запорізьких кафе вигадана для того, щоб нашкодити його батькові. Олександр Пеклушенко на парламентських виборах планує балотуватися по мажоритарному округу в Запоріжжі, пише Обозреватель.

\”У \”Золотому Роджері\” (кафе, де нібито Єгор Пеклушенко побив дівчину. – ред.) я вже роки три не був. Та й взагалі по подібним закладам я практично не ходжу. Я займаюся спортом і тому дотримуюся режиму. А всю цю історію, очевидно, вигадали для того, щоб нашкодити моєму батькові. Сам я займаюся малим бізнесом і якихось бізнес-ворогів, зацікавлених у тому, щоб нашкодити мені, думаю, не маю\”, – заявив Єгор Пеклушенко.

\”Я за освітою юрист і служив в органах МВС. Але з такою історією стикаюся вперше\”, – підкреслив Пеклушенко-молодший.

За його словами, він живе з дівчиною, з якою в майбутньому планує узаконити стосунки.

Його батько Олександр Пеклушенко в коментарі підтвердив, що він планує балотуватися по одному з мажоритарних округів Запоріжжя. Депутат упевнений, що саме тому проти його родини у ЗМІ розгорнулася \”брудна кампанія\”.

\”Цю кампанію розгорнув якийсь негідник. Я вам можу заприсягтися пам\’яттю матері, що мій син нічого подібного не робив. Це все брехня і вигадки\”, – заявив Олександр Пеклушенко.

Джерело
gazeta.ua