Псевдо-податківиця здурювала підприємців на гроші

Псевдо-податківиця здурювала підприємців на грошіЦього року на території Чернівецької області було зафіксовано кілька фактів шахрайства, вчинених особою, яка називала себе працівником ДПА в Чернівецькій області та виманювала гроші у легковірних підприємців. Однак завдяки оперативному інформуванню населення та грамотним пошуковим діям співробітниками ВВБ при ДПА в Чернівецькій області «гастролі» псевдо-податківця вдалося вчасно зупинити, повідомляє відділ масово- роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернівецькій області.

Дослідчою перевіркою було встановлено, що самозванка видурила за апробованою схемою у мешканки Кіцманського району та жителя райцентру Сторожинець 2000 та 1350 гривень. Прокуратурою Чернівецької області та Кіцманським РВУ МВС України в Чернівецькій області порушено дві кримінальних справи, за якими жінці інкримінується порушення ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) та ст. 353 (Самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи) КК України.

Обидві справи скеровані до суду Чернівецької області. У разі винесення обвинувального вироку їй загрожує щонайменше штраф, обмеження волі або ув’язнення терміном від трьох до п’яти років.