Команда Разумкова на Буковині

Максим Бурбак, колишній нардеп і мініст, і “смотрящий” вважає, що все керівництво Чернівецької обласної ради переметнулося до партії спікера Разумкова. Перевзування сталося миттєвим:

-Презентація команди Дмитра Разумкова на Буковині ! – пише Максим Бурбак у ФБ .- Треба ж було чекати понад 4 місяці для поздоровлення з остаточним формуванням керівного складу партійного осередку у складі Олексій Бойко( Аграрна партія ), Микола Гуйтор( Слуга народу ), Михайло Павлюк( Європейська солідарність).

Вітаю нових гравців!

А партійні боси в столиці в курсі? Ну Василь Козак погодив, а інші?

І чому саме сьогодні? Після з’їзду Слуги народу у минулу суботу?!

Совпадєніє? Не думаю!

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков привітав керівництво Чернівецької обласної ради з обранням |  Верховна Рада України

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков привітав керівництво Чернівецької обласної ради з обранням.
«Нехай Ваша активна громадянська позиція, досвід та професійні знання сприятимуть економічному зростанню і підвищенню ролі територіальних громад регіону та утвердженню європейського напряму розвитку нашої держави»,- зазначив у тексті привітання.
 
Голова Верховної Ради України висловив сподівання на те, що під керівництвом голови Чернівецької обласної ради депутатський корпус плідно та відповідально працюватиме задля розвитку і процвітання Чернівецької області.
 
«Бажаю Вам мирного неба, успіхів та невичерпної енергії для реалізації всіх задумів на благо незалежної України»,- наголосив Дмитро Разумков.
 
 
Гуйтора чекає доля Дубінського
 
Дубінського вигнали з партії "Слуга народу"

Депутата Олександра Дубінського виключили з пропрезидентської партії “Слуга народу”.

Про це повідомляє пресслужба партії “Слуга народу”, пише ВВС Україна.

Раніше Олександр Дубінський потрапив під санкції США і його вигнали з фракції “Слуги народу” та позбавили керівних посад.

Як повідомили у самій партії, Дубінського виключили з партії “за порушення статуту та непокору керівним органам партії”.

Там додають, що про це йдеться у розпорядженні голови партії Олександра Корнієнка.