Тимошенко ставить на буковинця Яценюка

Тимошенко ставить на буковинця ЯценюкаТимошенко сказала: \”Якщо мене не випустять, Ви повинні працювати і допомагати Яценюку\” Про це народний депутат Олександра Кужель* заявила в
ексклюзивному інтерв\’ю Цензор.НЕТ.
Опозиція домовилася про єдиного кандидата на президентських виборах 2015 року.

\”У нас єдиний кандидат: ми висунули Тимошенко*. Для нас
абсолютно зрозуміло, що єдина людина, яка може виграти у Януковича, без загрози розділу країни, це Тимошенко. Однозначно, Юлія Володимирівна сказала: «Олександра, якщо мене не випустять, Ви повинні працювати і допомагати Яценюку»*. Це була позиція нею чітко озвучена.
Я бачила, що дуже багатьох покоробило, коли я це сказала\”, -зазначила Кужель.

За її словами, Тимошенко чітко сказала, що необхідно припинити чвари всім тим, хто розбурхує і розділяє фракцію.

\”Забудьте про себе, про свої амбіції, хто яку посаду не отримав, забудьте, тому що в цей час людям дуже важко! Вона дуже жорстко сказала. Багато забули, що треба їздити по Україні та зустрічатися з людьми! У нас є єдиний кандидат – Юлія Тимошенко, а якщо раптом станеться так, що вона не зможе брати участь у виборах, то ми всі повинні працювати на Яценюка. Іншої позиції немає. Будемо працювати, тому що гра Кучма-Симоненко… В неї грали два рази, всі знають, чим це загрожує країні. Якщо зараз опозиція не буде діяти спільно і злагоджено, якщо всі три партії не будуть виступати єдиним фронтом, то ми будемо перші зметені людьми, тому що ті, хто вкотре повірив, вже не зможуть пробачити невиправданих надій\”, – заявила Олександра Кужель.

Джерело

peredplata