Тимошенко вимагає порушити кримінальну справу проти уряду Януковича

Адвокати Юлії Тимошенко зареєстрували у канцелярії Печерського райсуду заяву про вчинення злочину та про порушення кримінальної справи у зв\’язку з підвищенням ціни на газ на 70% урядом Януковича у 2006-2007 роках.

\”Будемо сподіватися, що суд розгляне цю заяву і ухвалить рішення, передбачене кримінально-процесуальним законодавством\”, – сказав сьогодні журналістам Олександр Плахотнюк.

Адвокат також додав, що Печерський суд має розглянути цю заяву протягом трьох днів.

За словами Олександра Плахотнюка, зміст заяви про вчинення злочину урядом Януковича базується на тих самих аргументах, які в якості обвинувачень прокуратура висуває Юлії Тимошенко.

У свою чергу, захисник Микола Сірий зазначив: \”У цій заяві та ж сама логіка, що й у прокуратури. А якщо логіка прокуратури правильна про притягнення Тимошенко до кримінальної відповідальності, то за цією логікою всіх попередників-прем’єрів також треба притягнути до кримінальної відповідальності, бо вони вели переговори газові, укладали ці угоди, реалізовували, виконували ці угоди у той самий спосіб, у який робила це Юлія Тимошенко\”.

\”І навпаки: якщо вони не притягуються до кримінальної відповідальності, значить, треба закривати й кримінальну справу по відношенню до Юлії Тимошенко\”, – додав він.

Джерело – офіційний сатй Тимошенко

peredplata