Тимошенко заявила, що їй відмовляють у праві на охорону здоров\’я

Заява прес-секретаря лідера партії \”Батьківщина\” Марини Сороки щодо намагань влади приховати істинний стан речей зі станом здоров\’я екс-прем\’єр-міністра

Нас обурюють та дивують некомпетентні коментарі прес-служби Державної пенітенціарної служби про те, що стан здоров\’я Юлії Тимошенко не змінився. Діагнози мають ставити фахові медики, а не представники прес-служби. До того ж і першокласник може сказати, що по зовнішньому вигляду навіть медичний працівник не може поставити точний діагноз.

Юлія Тимошенко дванадцятий день наполягає на тому, щоб лікар та медсестра, яким вона довіряє, взяли у неї аналіз крові. Це необхідно для того, щоб, по-перше, отримати точний, а не сфальсифікований результат, по-друге, забезпечити конфіденційність медичної інформації – це право закріплено в законодавстві (у Конституції і Цивільному кодексі). По-третє, режим вже використав судову систему та працівників прокуратури для фальшування справи, тепер, за задумом влади, прийшла черга медиків.

Влада з незрозумілих причин відмовляє Юлії Тимошенко у праві бути оглянутою лікарем, якому вона довіряє. Тим самим режим порушує права Юлії Тимошенко, про що вже заявляла Уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова.

Я не виключаю, що така поведінка режиму пов’язана з тим, що влада намагається щось приховати. Нас всіх турбує стан здоров\’я Юлії Володимирівни, тому дуже важливо дізнатися причини погіршення стану її здоров\’я, а це можливо лише за умови проведення досліджень.

Влада незаконно відмовляє Юлії Тимошенко у праві на збереження і охорону здоров\’я так само, як зухвало і незаконно позбавила її волі. Про те, що Юлія Тимошенко – жертва політичних репресій, свідчать матеріали справи. Наприклад, у сьомому томі, який вже оголосив Кірєєв, доведено, що НАК \”Нафтогаз\” ніяких збитків за транспортування газу у 2009 році не мав.

Про те, що Юлія Тимошенко не перевищувала повноважень, кажуть навіть свідки прокуратури. Те, що суд над Юлією Тимошенко – це намагання влади розправитися з політичним опонентом, говорить і міжнародна спільнота, яка також визнає, що газова справа сфабрикована.