Подробиці замаху на першого помічника президента Зеленського

У машину Шефіра стріляли рідкісними угорськими спецпатронами – МВС

Стрілянину по автомобілю помічника Зеленського Сергія Шефіра вели патронами, виробленими в Угорщині. Вони в Україні раніше майже не використовувалися.

Про це заявив заступник глави МВС України Євген Єнін. «Це калібр 7,62. Ми бачимо спеціалізовані патрони. Такі патрони не виробляються в Україні і фактично майже не використовувалися в Україні. Це виробництво Угорщини. Ми намагаємося встановити можливі часові рамки їх ввезення в Україну та їх виробника. Не виключаємо контрабандний шлях потрапляння їх в Україну», – сказав Єнін в ефірі телеканалу «Україна 24».

Нагадаємо, вранці сьогодні, 22 вересня, у Київській області між селами Ходосівка та Лісники невідомі відкрили вогонь по автомобілю першого помічника президента України Сергія Шефіра. З лісопосадки було зроблено близько 18 пострілів з автоматичної зброї. В результаті був поранений водій, йому вже зробили операцію. Сам Шефір не постраждав.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 КК – замах на вбивство двох і більше осіб та розповіли деталі замаху.

У мережі були опубліковані фото обстріляної машини Сергія Шефіра.

В Офісі президента замах на чиновника назвали спробою демонстративного вбивства ключового члена команди. Сам президент назвав постріли з лісу в автомобіль свого друга слабкістю і пригрозив сильною відповіддю особам, причетним до нападу.

Сам Шефір заявив, що не розуміє причин атаки, а метою вважає спробу залякати «вищий ешелон влади».

Раніше видання «Українська правда» повідомило, що глава Офісу президента Андрій Єрмак монополізував вплив на президента Зеленського та його друга і поплічника Сергія Шефіра. ЗМІ переконане, що через це Шефір може залишити Банкову.

 
Джерело: UA.NEWS
 

peredplata