Цар усія Заставни Бойчук і далі керує

У період розслідування кримінальної справи щодо катування рибалок у Заставні головою РДА, першим у списку депутатом Заставнівської райради від партії регіонів Михайлом Бойчуком, виникають десятки інших зловживань. Напевне, безкарність Бойчука, який себе вже коронував на царство, породила вседозволеність. З’являються факти про десятки озер і ставків, що знаходяться у власності «царя усія Заставни» , сотні гектарів землі та корисних копалин у селах Хрещатик, Чорний Потік, Брідок та інших. Район працював на родину «царя», як у середньовіччя смерди і кріпаки горбатилися на своїх господарів.

Правоохоронні органи мовчали, влада, навпаки, заохочувала та вихваляла стиль роботи новозаставнівського «царя». Більше того, часто ставила його у приклад іншим.

Якщо зараз не буде дана правдива оцінка діяльності Бойчука і всіх державних інституцій, які цю «діяльність» заохочували, на Буковині не викорінимо кумівство, сватовство та інші корупційні діяння високопосадовців. Вони зараз у нас знаходяться у касті недоторканих. І слова президента про те, що в Україні такої касти нема, на Буковині розбились об голубі плеса озер та масні чорноземи вже власних природних ресурсів нуворишів.
І, якщо правоохоронці надалі захищатимуть новітніх царків, то президентові не варто надалі кидати слова на вітер. А на Заставнівщині видається саме так.

Люди не раз звертаються до прокуратури з заявами та зверненнями про «царювання» Бойчука. І одержують відписки, а не справедливу оцінку та реакцію.

Зокрема, пан Чухрій звернувся до прокуратури, аби перевірили правду про використання 1,79 га орендованої землі Бойчуком. Так з прокуратури пишуть йому, що на тій землі є тимчасова споруда.

Копія відповіді прокурора

Цар усія Заставни Бойчук і далі керує

Але ж насправді там зовсім не тимчасова споруда. На фотографії видно, що споруда вже на фундаменті з капітальними стінами та дахом.

Цар усія Заставни Бойчук і далі керує

Невже прокурора обманули? А він повірив і таку відповідь дав Чухрію? Якщо так, то не біда: обман виявиться, відповідь виправиться.

А якщо ні? Якщо дійсно у прокуратурі вважають, що така капітальна споруда є тимчасовою? Тоді що? Невже Бойчук надалі «царюватиме» у Заставні? І видобуватиме гравій з-під Брідка, мармур з Чорного Потоку, рибку з озер і ставків Заставнівщини? А люди?
А люди мовчать. Бо оніміли зі страху і від безкарного свавілля «царів», «царків» та інших негідників.

Петро Кобевко