До Юлії Тимошенко в СІЗО лише двічі за 24 дні допустили захисників

Захист Юлії Тимошенко просить суд розглянути клопотання про встановлення режиму слухання кримінальної справи, порушеної стосовно екс-прем\’єра, з урахуванням можливості захисників зустрічатися з Юлією Тимошенко для підготовки до судових засідань.

\”Захист не має можливості здійснювати належним чином захист підзахисної Юлії Тимошенко. Враховуючи графік судових засідань, режим роботи слідчого ізолятора, захист позбавлений можливості зустрічатися з підзахисною та готуватися до захисту в суді. Тому ми просимо дозволити нам спілкуватися з Юлією Тимошенко вночі і у вихідні дні, або встановіть режим, який дозволить підзахисній спілкуватися з захисниками\”, – заявив Олександр Плахотнюк, оголошуючи клопотання про встановлення режиму слухання кримінальної справи хоча б через день, щоб мати можливість готуватися до захисту разом з підзахисною.

У свою чергу, Юлія Тимошенко підкреслила, що суд порушує її право на захист, відмовляючи у наданні часу для підготовки до судових засідань разом з адвокатами. \”Я заявляю клопотання про те, щоб ви призначали судові засідання хоча б через день або видалили на тижні два дні, щоб я мала можливість готуватися зі своїми захисниками в СІЗО. Вже 24 дні, поки я знаходжусь в СІЗО, лише два рази допустили до мене захисників. Це безпрецедентне позбавлення мене права на захист\”, – сказала Юлія Тимошенко у судовому засіданні.

Суддя Родіон Кірєєв у відповідь звинуватив сторону захисту у затягуванні розгляду справи. \”Зараз суд проводить розгляд справи, а тривалі почергові звернення захисників затягують розгляд справи\”, – додав він.

peredplata