Вандали знищили чотири пам’ятники Бандері і Шухевичу.ВІДЕО

Вандали знищили чотири пам’ятники Бандері і Шухевичу.ВІДЕОМинулої ночі у с. Тюдів Косівського району Івано-Франківської області невідомі зруйнували й облили фарбою пам’ятник Романові Шухевичу.

Про це ІА ZIK повідомив відпочивальник відпочинкового комплексу «Сокільський маєток», який також надіслав світлини з місця події.

З його слів, на місці події вже побували правоохоронці, які зафіксували акт вандалізму. За цим фактом розпочато розслідування.

Нагадаємо, минулої ночі на Івано-Франківщині вчинено ще один акт вандалізму – невідомі облили фарбою погруддя Провіднику ОУН Степану Бандері у селі Грабівці Калуського району.

Подібний акт вандалізму здійснено 6 березня у селі Воля-Задеревацька Стрийсього району на Львівщині, де вандали пошкодили пам’ятник Бандері.

Як розповіла директор музею-садиби Оксана Бандера-Піжик, пошкодження погруддя та меморіальної дошки працівники музею виявили вранці 6 березня. «І на пам’ятнику, і на дошці було пошкоджено обличчя Степана Бандери. Зокрема, на пам’ятнику ми виявили загалом п’ять слідів від ударів».

Також вночі вандали пошкодили барельєф біля музею головного командира УПА Героя України Романа Шухевича в Білогорщі, що біля Львова.

Новини Партнерів