Об\”явлення образу Богородиці у Стрию.ВІДЕО

Об\"явлення образу Богородиці у Стриюю.ВІДЕОПісля удару блискавки на дереві проступило зображення Богородиці

Священики не поспішають оголошувати це чудом, але на місці вже збираються натовпи прочан.

У місті Стрий на Львівщині, на зрізі дерева у парку з\’явилось зображення, в якому віряни впізнали ікону Божої Матері. Інтерес до цього дива такий великий, що інспекторам ДАІ довелося змінити рух у місті, аби пропустити всі автівки із прочанами.

Образ виник на ясені після того, як у дерево влучила блискавка. Він проступив на зрізі спиляної гілки.

Першою чітке зображення Богородиці на дереві побачила жителька Стрия Ярослава Васильєва, коли з товаришкою і сином поверталася з поліклініки через парк.

\”Кажу: Оля, дивить, постать Божої Матері! Вона подивилася і каже: я не бачу. Каже, не говори нікому, бо тебе в психушку заберуть\”, – розповіла жінка.

Але вона подруги не послухалася, бо внутрішній голос підказав їх свідчити про побачене. І люди жінці повірили.

Тепер до дерева, на якому з\’явилось зображення Матері Божої, приходять тисячі людей з усієї Західної України. Місцеві, які живуть поруч, кажуть, що люди приходять до парку навіть уночі.

Віряни торкаються дерева, дехто навіть намагається відламати шматочок кори. Щоб зупинити таких ентузіастів тут поставили 2-х охоронців із найближчої церкви.

Люди моляться, співають духовні пісні, озвучують власні прохання. Ніхто з паломників не сумнівається, що зображення на дереві – це диво, а не чийсь малюнок.

А от священики обережні у своїх висновках.

\”Добре бачу, що там ніхто того не малював, це не залишено людською рукою. Але до того треба дуже обережно відноситися. Неможна поспіхом будь-що називати чудом і дуже дивуватися. Можливо, тому зображенню буде знайдено якесь природне пояснення\”, – каже настоятель храму святих Володимира і Ольги о. Михайло Ільницький.

Територію довкола парку патрулюють правоохоронці. Працівники ДАІ регулюють рух автомобілів з паломниками. Кілька вулиць перекрили, інші зробили односторонніми.

\”Тимчасові знаки виставляються вже і на вихідні дні. Ми плануємо організувати цей круглий рух з метою уникнення масових скупчень і утворення заторів на цій ділянці дороги\”, – повідомив в.о начальника відділення ДАІ Стрийського міськвідділу міліції Андрій Баранишин.

На вихідні у Стрию очікують справжній бум прочан. Місцеві такому релігійному туризму тільки радіють.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

peredplata