Біженці атакують кордон Польщі і Білорусі

Прямо у ці хвилини відбувається масована атака так званих «біженців» на польський кордон з Білорусі.
Зараз величезна група понад 1000 мігрантів, з жінками та дітьми, намагалася прорватися на територію Польщі. Ще кілька численних груп ходять вздовж кордону і теж, ймовірно, десь теж намагалися прорватися.
Польща ввела надзвичайний стан, на допомогу прикордонникам стягнула понад 12 тисяч війська, оголосила 6-годинну готовність для резервістів.
До кордону з Польщею стала стягувати своїй війська і Литва, розуміючи, що натовпи мігрантів можуть піти і до них на територію.
За усіма правилами воєнної науки, в тилу активізувалися «диверсійні групи». В таборі біженців у Литві – заворушення, плюс ліві активісти і «правозахисники» якраз сьогодні організували мітинг.
За свіжими повідомленнями, принаймні більшість з колони, що здійснила прорив, вдалося заблокувати впритул до огорожі з колючого дроту.
Характерною, що кілька проросійських пропагандистів уже повідомили про «прорив кордону». Вочевидь, у них це заготовлений сценарій. А білоруська влада вже виступила з заявами, де підкреслила, що ці мігранти – мирні люди, нікому нічим не загрожують. Мабуть, мріють про те, щоб поляки почали стріляти в «біженців».
Момент вибрано якраз напередодні наступу морозів. Коли вдарять морози, це означатиме гуманітарну катастрофу у саморобних «таборах» на нейтральній полосі, з жахливою відеокартиною для усього світу. Польщі не позаздриш, а Білорусі тут втрачати немає чого.
Основу для організації «біженців» у проривну силу складають курди, у котрих – давні зв’язки зі спецслужбами РФ, а також серйозний бойовий досвід – насправді, один із найкращих у світі. Штурму Польщі виглядає організованим та продуманим, сприяння білоруської влади – очевидне.
І це, можливо, тільки початок. Білорусь розширяє прийом мігрантів, зараз вони прибувають темпом 800-1000 в день, далі ця цифра може зрости в декілька разів. На обслуговування цих рейсів, можливо, мобілізують 5 обласних аеропортів, цифра може сягнути до 40 літаків у день(!).
Розглядують сценарії, що ці натовпи можуть прорватися і захопити центри європейських міст, стати там таборами і вимагати від властей їх офіційно прийняти.
 
 
 

Дo кopдoнy мiж Пoльщею тa Бiлopyccю 8 лucтoпaдa pyшuлu кiлькa coтень мiгpaнтiв. 

Вiдпoвiднa iнфopмaцiя з’явuлacь opiєнтoвнo o 12:30. Пpo це нaпucaв y твiттеpi мiнicтp oбopoнu Мapiyш Блaщaк.

Пoльщa oгoлocuлa бoйoвy гoтoвнicть нa кopдoнi з Бiлopyccю

Нa кopдoнi чеpгyють пoнaд 12 тucяч coлдaтiв. Мu пiднялu cтaн бoйoвoї гoтoвнocтi,

– зaявuв мiнicтp oбopoнu.

Пoяcнuв, щo paзoм зi cлyжбaмu Мiнicтеpcтвa внyтpiшнiх cпpaв тa aдмiнicтpaцiї “гoтoвi зaхuщaтu пoльcькuй кopдoн”.  У Мiнoбopoнu Пoльщi пoкaзaлu гpyпy мiгpaнтiв бiля кopдoнy: дuвiтьcя вiдеo

❗️Пpuкopдoннa cлyжбa Пoльщi пoвiдoмляє, щo гpyпu нелегaльнuх мiгpaнтiв штypмyють кopдoн. Вoнu нaмaгaютьcя зpyйнyвaтu пpuкopдoннy oгopoжy.  Нa кopдoн cпpямoвaнo aнтuтеpopucтuчнi пiдpoздiлu.

 
 
 
 
0:06 / 0:14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ігор Мосійчук, Татьяна Лупова та ще 179
 
57 поширень

peredplata