«Соромно за стан міста»: Гройсман висловився про владу Чернівців.

Сьогодні у Чернівцях із робочим візитом перебував екс-прем’єр-міністр України та очільник партії “Українська стратегія Гройсмана” Володимир Гройсман. Під час зустрічі із журналістами він сказав, що йому прикро насамперед за чернівчан, адже у місті вже “скільки років тривають баталії, а те, що відбувається всередині міста – неприпустимо”.

Під час пресбрифінгу на запитання журналіста газети “Чернівці” Романа Клима про те, чого місту не вистає та що потрібно зробити для того, щоб вийти із такої кризи, адже він показав хороший приклад управління, коли був мером Вінниці, екс-прем’єр зауважив, що поважає чернівчан та їхній вибір, але найперше, що він змінив б – це переобрав би владу, яка привела місто до такого занепаду.

“Я поважаю чернівчан та їх вибір, я поважаю демократичні принципи, але перше, що я зробив б – це переобрав би цю владу, яка не зрушила з тієї точки, на якій вона знаходиться. Це перше. Друге – я би привів до влади професійних людей, які мають відповідний досвід. Третє – я би спрямував стратегію розвитку Чернівців і під стратегію сформував би виконавчу структуру, і останнє – я би виконав цю стратегію.І думаю, що всі відчули б це”, – сказав Володимир Гройсман.

Екс-прем’єр додав, що у міста є чудові перспективи для розвитку, які потрібно розвивати.

“Я слідкую за рейтингами, і вони показують, що місто в “аутсайдерах”. Ну як так може бути, що Чернівці – таке прекрасне місто, з таким потенціалом, з умовами децентралізації, збільшеним в 4-5 разів бюджетом, перебуває в такому стані. Вважаю, що цій владі має бути соромно за те, що зараз відбувається у місті. Скільки років тривають баталії відбуваються всередині міста. Але це треба змінювати, формувати нову команду. Можу сказати точно, що на той момент, коли ми будемо йти на вибори – підберемо гідного кандидата від нашої команди, зробимо все, щоб план із 5 пунктів, про який я говорив, був виконаний. Підберемо людину, яка готова буде брати на себе таку відповідальність”, – додав екс-прем’єр.

Що відомо про Володимира Гройсмана:

З 2006 по 2014 рік — міський голова Вінниці. У 2006 році був обраний як самовисуванець за підтримки НСНУ та БЮТ, у 2010 – як висуванець та член партії “Совість України”.

Прем’єр-міністр України з 14 квітня 2016 року. У 2014 році був обраний народним депутатом Верховної Ради 8 скликання від партії “Блок Петра Порошенка” (№4 у списку). 27 листопада 2014 — 14 квітня 2016 – голова Верховної Ради. 27 лютого 2014 — 27 листопада 2014 – віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання номером 1 у списку партії “Українська Стратегія Гройсмана”.

Що відомо про чернівецький обласний осередок політичної партії “Українська стратегія Гройсмана”

Нагадаємо, раніше голова Глибоцької територіальної громади на Буковині Григорій Ванзуряк очолив Чернівецький обласний осередок політичної партії “Українська стратегія Гройсмана”.

Григорій Ванзуряк уже два терміни (з 2015 року) очолює Глибоцьку селищну раду.

На виборах у 2020 році обраний селищним головою і депутатом ради 8 скликання від політичної партії “Єдина альтернатива”.

Раніше був членом політичної партії “Батьківщина”, а в 2010 році Ванзуряка виключили з партії за голосування разом з “Партією регіонів”.

Окрім того, Ванзуряк був засновником Чернівецької обласної організації політичної партії “Громадський рух “Народний контроль”.