Менеджерка «Суспільне Чернівці» звільняється

Ольга Гришин-Грищук залишає посаду за власним бажанням.

Із 2 вересня менеджерка Чернівецької філії Суспільного Ольга Гришин-Грищук за власним бажанням звільняється з посади.

Таке її рішення підтримали члени правління Суспільного, проголосувавши 22 серпня.

Менеджеркою «Суспільне Чернівці» Ольгу Гришин-Грищук обрали на відкритому конкурсі восени 2018 року та повторно взимку 2021 року.

За час своєї роботи на посаді менеджера, Ольга Гришин-Грищук разом із командою працювала над тим, аби підвищити рівень комфорту та умов праці, реалізувала трансформації в структурі філії, пов’язані зі змінами в мовленні.

Команда відкрила коворкінг «Простір UA:» для некомерційних заходів, збудувала та обладнала студії для головних проєктів Чернівецької філії Суспільного, створила студію Vision-радіо (з можливістю виходу радійних програм в телеефір).

Ольга Гришин-Грищук супроводжувала організаційно та юридично виготовлення творчих проєктів «Загадки чернівецьких атлантів», «Бук: маршрут», «Буковинські загадки», «ЗаАрхівоване», «Невідомі Карпати», «Ок, я тобі поясню», «Ок, я тобі поясню: англійська», «Радянський бруталізм», «Цидулки про гуцулів», «Народження», «Свої у Молдові». Частина з них виготовлена через конкурс «Створюй із Суспільним».

Нагадаємо, на Суспільному керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі, що відповідають кваліфікаційним вимогам. Функції адміністративного й творчого управління повністю розподілені, відтак керівник творчого напряму роботи філії — продюсер, а всіма адміністративними та господарськими питаннями керує менеджер.

Фото: з фейсбук-сторінки Ольги Гришин-Грищук

peredplata