Україна провела найуспішніший чемпіонат Європи з вільної боротьби за 10 років – медальний залік

Василь Михайлов / фото UWW

Збірна України з вільної боротьби показала хороший результат на ЧЄ-2023.

Нашу країну на турнірі представляли десять спортсменів. Загалом вони завоювали три нагороди та посіли шосте місце у підсумковому заліку. А ось у рейтингу збірних за очками – 4 сходинка.

Золото в актив “синьо-жовтих” приніс Василь Михайлов у ваговій категорії до 79 кг. У фіналі він переміг представника Греції Георгіса Кугіумцідіса. Це перша золота медаль України у вільній боротьбі з 2013 року.

Бронзові нагороди виграли Ерік Арушанян (до 65 кг) та Ігор Нікіфорук (до 70 кг). За крок до пʼєдесталу зупинився Муразі Мчедлідзе. Він у боротьбі за третє місце поступився Ібрагіму Чіфтчі (до 97 кг) з Туреччини.

За медальним доробком цей чемпіонат Європи став найуспішнішим для України у вільній боротьбі за 10 років.