Гешко молодший виграє свій перший Чемпіонат України на півторашці!

Діхтяр Ольга

Всі ми знаємо про нашого рекордсмена України на півторашці Івана Гешка, а якщо не дай Бог забули, то радимо послухати Івана Тарасовича в легендарному подкасті Жорстокої Атлетики.

Отже, цими днями в Кропивницькому проходить юнацький чемпіонат України з легкої атлетики, де на стадіоні “Зірка” заявив про себе 15-річний Тарас Гешко, який вперше став чемпіоном країни на коронній дистанції свого батька. Тарас пробіг 1500 метрів за 4:11,97 та більш ніж на півхвилини випередив свого найближчого переслідувача Дениса Лисенка (4:12,59), третім став дніпрянин Дмитро Сотник (4:12,74).

А відео переможного фінішу Тараса Гешка можна переглянути в нашому Telegram.

Також, у першому фінальному забігу змагався ще один син Івана Тарасовича, 13-річний Олександр Гешко, який фінішував 9 з результатом 4:57,26.

Варто зазначити, що всі хлопці показали особисті рекорди.