Медальний залік Європейських ігор-2023: на якому місці збірна Україна

Ярослава Магучіх. Фото: AP Photos

Всі нагороди українців у Польщі у четвертий день змагань.

У Кракові завершився четвертий змагальний день Європейських ігор-2023. Упродовж неділі, 24 червня, українські спортсмени боролися за медалі у стрільбі з лука, скелелазінні, стрибках у воду, фехтуванні, велоспорті, стрільбі, артистичному плаванні та тхеквондо.

Також медальною виявилася боротьба України в легкій атлетиці – змагання, що закінчилися для “синьо-жовтих” ще у четвер, 22 червня. Головною претенденткою на нагороди була стрибунка у висоту Ярослава Магучіх.

Власне, саме у легкій атлетиці Україна виборола найбільшу кількість медалей упродовж змагального дня. Магучіх стала чемпіонкою змагань, а ось 19-річний метальник списа Артур Фельфнер виборов “бронзу”.

Загалом упродовж змагального дня українські атлети вибороли чотири нагороди. Стрибуни у воду Кіріл Болюх та Олексій Середа стали чемпіонами на 10-метровій вишці, а ось стрілки з лука Анастасія Павлова та Іван Кожокарь – срібними призерами у міксттурнірі.

Усі медалі України у четвертий день Європейських ігор

У медальному заліку Україна продовжує утримувати третє місце. За чотири дні змагань українські атлети вибороли 22 нагороди (11 золотих).

Лідерство в заліку має збірна Італії, яка випередила Іспанію завдяки більшій кількості срібних нагород. Є лідерами італійці і загалом за кількістю нагород.