Спортсмен з Буковини здобув бронзову медаль на Європейських іграх Спорт

Спортсмен з Чернівецької області Олег Миронець посів третє на Європейських іграх, які проходять нині у Польщі. Буковинець здобув «бронзу» у змаганнях з бігу.

Про це пише С4 з посиланням на Чернівецьку обласну раду.

Зокрема, легкоатлет посів третє місце з бігу на 800 м у фіналі другого дивізіону. При цьому він встановив особистий рекорд, здолавши дистанцію за 1:47.06 хв.

Зазначимо, що Європейські ігри у 2023 році проходять з 21 червня по 2 липня у Кракові-Малопольська. Буковину на змаганнях представляють четверо спортсменів.

Один із них, Андрій Заплітний, 23 червня здобув золоту медаль у змаганнях з карате. Він уперше в своїй кар’єрі виборов «золото» у категорії куміте до 75 кг. У фінальній сутичці буковинець зійшовся з італійцем Даніеле де Віво та переміг його.

Водночас стрілець із лука Іван Кожокарь став срібним призером у мікстурнірі. У парі з Анастасією Павловою він здолав тандеми з Франції (5:3) та Молдови (5:4). А у самому матчі за «золото» спортивний дует зустрівся із командою Іспанії.