Ставицький зізнався, де живуть Табачник, Злочевський і Колобов

Ставицький зізнався, де живуть Табачник, Злочевський і КолобовКолишній міністр енергетики й вугільної промисловості Едуард Ставицький, який проживає в Ізраїлі під іменем Натан Розенберг, каже, що мало з ким спілкується із чиновників часів Віктора Януковича.

Однак у інтерв\’ю \”Українській правді\” він сказав, що екс-міністр освіти Дмитро Табачник живе в Тель-Авіві (Ізраїль), екс-міністр екології й природних ресурсів Микола Злочевський живе в Європі, екс-міністр фінансів Юрій Колобов – в Іспанії, а екс-міністр аграрної політики й продовольства Микола Присяжнюк – у Росії.

\”Я спілкуюся з одиницями… Микола Злочевський. Микола Присяжнюк. Юра Колобов\”, – сказав Ставицький у відповідь на запитання, із ким Віктор Янукович підтримує зв\’язок із колишніх членів команди.

На запитання, де живе Злочевський, екс-міністр енергетики спершу сказав :\”Я не знаю, не запитував. По смс-ках із ним спілкуюся\”.

\”Ми не даємо один одному домашні адреси. Не тому, що не довіряємо, а щоб не думати про людину погано на випадок чогось. У нас мовчазна етика, і ніхто не задає дурних питань\”, – пояснив він.

На зауваження, що Злочевського нещоавно помітили на одному з енергетичних форумів, а сам Ставицький погодився на інтерв\’ю, хоча обидва перебувають у розшуку, Едуард Анатолійович пояснив: \”Піднакипіло\”.

\”Злочевський сам собі суддя. Я знаю, що зараз він займається питаннями видобутку вуглеводнів\”, – сказав Ставицький.

Коли журналісти не повірили тому, що він не знає, де переховуються його колишні колеги, Ставицький сказав: \”Злочевський живе в Європі. Колобов в Іспанії. Микола Присяжнюк, екс-міністр аграрної політики, наскільки мені відомо, перебуває в Росії. Дмитро Табачник живе в Тель-Авіві\”.

Джерело

peredplata