10-15% виборців ненавидять Україну

Колишні “регіонали” починають піднімати голову, бо ніхто не відповів за Анти-майдан, фальсифікацію виборів

Біля 10-15% виборців ненавидять все, що пов’язано з Україною, вважають країну вигадкою. Про це Gazeta.ua розказав політолог Валентин Бушанський.

“Є 10-15% виборців, які не знають і не хочуть знати українську історію, мову, ненавидять Україну. Вважають нашу країну вигадкою, повторюють слова Путіна. Живуть з кошиком сміття замість голови, вірять у “русский мір”. Для них поєднання олів’є і шансону – і є російською культурою. Ця база формувалась десятки років з часів Російської імперії. На Донбасі політики переходили на російську мову і розповідали про “регіональні особєнності” і дружбу з Росією. У Львові ж говорили про європейські і національні цінності.

Натомість є люди, які шукають спокою, гідного життя. Але за Порошенка, Тимошенко не готові голосувати. Гриценко і Садовий також не мають високих рейтингів і довіри. Натомість виборці знаходять Рабіновича, Бойка, Мураєва, Добкіна. Вони говорять про мир за будь-яку ціну, братовбивчу війну. Ще з 2004-го людям розповідали страшні байки про націоналістів і НАТО”.

Зараз колишні “регіонали” починають підіймати голову, вважає політолог.

“Ніхто з 2014-го не чіпав екс-“регіоналів”, які збирали Анти-майдан, фальсифікували вибори. У Донецькій області не було жодного чесного голосування. Ніхто не відповів за злочини. Тепер колишні “регіонали” починають піднімати голову. Вони розсілись по різних партіях у парламенті. Якщо рейтинги підтримки регіоналів зростатимуть, отримаємо розкол України. Армія Путіна близько, а влада досі дає право голосу Мураєву, Бойку. Медведчук розкинув щупальці по всій Україні. Це продовження політики Путіна руками начебто українських політиків”.

Наступні парламентські і президентські вибори відбудуться цього року. Лідерами перегонів є Юлія Тимошенко і Петро Порошенко — 13,4% і 10,9%. Опитування провів Фонду “Демократичні ініціативи” та Центр Разумкова. Далі в рейтингу Володимир Зеленський — 8,1%, Юрій Бойко — 6,9%, Анатолій Гриценко — 5,6% та Олег Ляшко — 5,5%.