У Чернівецькій обласній філармонії призначили гендиректоркою доньку Юрія Скорейка

 

Переможницею кадрового конкурсу на заміщення посади генерального директора Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка стала Анастасія Костюк, яка дотепер виконувала обов’язки керівника закладу культури.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької обласної ради.

Зазначається, що члени конкурсної комісії провели співбесіди з кандидатами на зазначену посаду, ознайомилися із запропонованими учасниками конкурсу проектами програми розвитку Чернівецької обласної філармонії на один та п’ять років.

“За підсумками засідання конкурсної комісії шляхом відкритого голосування з-поміж чотирьох конкурсантів одноголосно було визначено переможницею конкурсу з добору на посаду генерального директора обласної комунальної установи “Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка” було визначено Костюк Анастасію Юріївну, директорку Чернівецького міського фольклорного театру-студії “ГЕРДАН”. Комісія ухвалила рішення рекомендувати сесії Чернівецької обласної ради призначити Костюк Анастасію Юріївну на посаду генерального директора обласної комунальної установи “Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка” як таку, що обрана за конкурсним відбором, та укласти з нею контракт строком на 5 років”, – йдеться у повідомленні.

Джерело: molbuk.ua

Новини Партнерів