На Буковині відбулися перші сесії Дністровської та Вижницької районних рад.

 

 

Під час перших пленарних засідань депутати обрали голів районних рад та їхніх заступників. Перше пленарне засідання першої сесії Дністровської районної ради І скликання відбулося 15 грудня.

 

Про це повідомляє ІА АСС з посиланням на Сокирянську РДА.

 

Головою новоствореної Дністровської районної ради депутати обрали представника партії «Слуга народу» Олександра Янчака. Голосування було таємним. Кандидатуру Олександра Янчака підтримали 37 депутатів. Новообраний голова склав присягу та продовжив роботу засідання.

 

Першим заступником голови Дністровської районної ради стала Богдана Крива, заступником – Олександр Корнівський.

 

Повідомляється, що Олександр Янчак, має вищу фінансову освіту, в Сокирянській районній державній адміністрації на різних посадах працював з 2013 року. З лютого 2020 р. обіймав посаду першого заступника голови районної державної адміністрації.

 

Також 26 листопада, відбулося засідання першої сесії Вижницької районної ради VIII скликання. Про це повідомляє Вижницька районна рада.

 

До складу нового скликання райради обрано 38 депутатів від 7 політичних партій, які представлятимуть інтереси жителів Вижницького та Путильського районів, а також Брусницької ОТГ з Кіцманщини. На посаду голови Вижницької районної ради VIII скликання, було висунуто дві кандидатури від політичних сил «Єдина Альтернатива» та «За майбутнє».

 

Після виступів кандидатів, шляхом проведення таємного голосування, головою райради обрано Михайла Андрюка, депутата райради від партії «Єдина Альтернатива».

 

За його пропозицією, також шляхом проведення таємного голосування, обрано заступника голови райради. Ним став Сергій Вірста, депутат від районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

 

Нагадаємо, що з реформуванням адміністративного устрою на теренах Чернівецької області утворено три райони : Чернівецький, Дністровський та Вижницький. До Чернівецького увійшли 33 громади, до Дністровського району – 10, Вижницького – 9. 

 

У матеріалі використані фото Сокирянської РДА та Вижницької райради