Скандал у дитячій лікарні Чернівців: у ратуші зацікавились, чому в головлікаря аж 6 заступників

Ситуація з нестачею грошей на харчування для маленьких пацієнтів у Чернівецькій міській лікарні має кілька причин.

Про це у коментарі molbuk.ua сказав заступник міського голови Юрій Лесюк.

Зокрема, один із чинників – не в повному обсязі надійшли кошти від НЗСУ. А також є серйозні питання до роботи керівництва закладу.

“У повній мірі не надійшли кошти від НСЗУ. Це справді проблема, яка спричинила тимчасові труднощі з фінансуванням виникли. Найближчим часом вони зникнуть. Також є проблеми, пов’язані з менеджентом, тобто з керівництвом лікарні. У нас є питання – чому, наприклад, у головного лікаря аж 6 заступників, які отримують в цілому ту ж суму, яка витрачається на харчування дітей? Будемо цю ситуацію вивчати”, – повідомив Юрій Лесюк.

Ситуація з харчуванням у міській дитячій лікарні: що відомо

Раніше повідомлялося, що в Чернівецькій міській дитячій лікарні не вистачає грошей на харчування пацієнтів. Майже усі кошти, які отримують від Національної служби здоров’я, витрачають на зарплати, ще на частину купують медикаменти.

Через брак грошей з раціону пацієнтів виключили м’ясо, рибу та молочні продукти. Дітей годують овочевими супами, кашами та макаронами. З їжею допомагають благодійники та релігійні організації.

Міський голова Чернівців Роман Клічук також відреагував на ситуацію. Зокрема, у прямому ефірі у Facebook посадовець сказав, що ця ситуація його обурила, і він мав з приводу неї розмову із головним лікарем медзакладу,

Новини Партнерів