Чи нападе Росія на Європу?

Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає:
-Президент Росії Володимир Путін виграв битву за газопровід “Північний потік-2”. Минулого тижня, коли президент США Джо Байден визнав, що подальші санкції “насправді не були корисними” – з огляду на те, що 98 відсотків трубопроводу вже закінчено i попри потужну критику підтримки проекту канцлерoм Німеччини Ангели Меркель її наполегливість та ігнорування думки опонентів нарешті принесли свої гіркі плоди.
Російський президент, безсумнівно, підбадьорився наполегливим ігноруванням Німеччиною різкої критики проти трубопроводу з боку України, Польщі та країн Балтії – не кажучи вже про нещодавні вказівки Байдена, що Росія є меншим викликом безпеці для США, ніж Китай.
Але як тільки в кінці серпня укладання Північного потоку 2 завершаться, трансатлантичним стратегам потрібно серйoзно подумати над питанням, що лежить в основі всієї цієї динаміки: чи нападе Росія? А якщо так, то коли?
Цілком ймовірно, що газоранспортна стистема України (ГТС У), країни, яка воює з Росією від 2014 року, з вступом у експлуатацію “Північного потоку – 2”, приречена на занепад. Сусідні з Росією країни-члени НАТО також дуже стривожені і занепокоєні тим наскільки потужним і надійним є НАТО у протидії російській агресії.
Will Putin attack?

peredplata