Двоє нардепів з Буковини увійшли до нової депутатської групи Разумкова.

Двоє нардепів з Чернівецької області увійшли до складу нового міжфракційного депутатського об’єднання “Розумна політика”, яку очолив екс-спікер Дмитро Разумков.

Як повідомляє molbuk.ua, про це свідчить інформація, яку в своєму телеграм-каналі оприлюднив нардеп Олексій Гончаренко.

Загалом до складу міжфракційного об’єднання увійшли 25 депутатів, які, зокрема, не голосували за відставку Разумкова з посади голови Верховної Ради.

У цьому списку є двоє депутатів-буковинців – Володимир Козак та Валерій Божик із фракції “Слуга народу”.

Про створення нового міжфракційного об’єднання депутатів “Розумна політика” Разумков повідомив у п’ятницю ввечері в ефірі телеканалу “Наш”.

“Станом на сьогодні це 25 колег. Справді, це ті люди, які дотримуються принципів, яких важко було зламати й Офісу президента під час голосування за мою відставку. Але я впевнений, що це не межа, і люди приєднуватимуться, люди розумітимуть, куди потрібно рухатися і виконувати нарешті ті обіцянки й дотримуватися тих принципів, з якими ми всі йшли”, – повідомив він.

Нагадаємо, Верховна Рада України 7 жовтня відправила у відставку голову Дмитра Разумкова. Як голосували нардепи з Буковини, читайте тут.

Хто пішов до Разумкова? Ось список учасників МФО «Розумна політика», про створення якого стане відомо наступного пленарного тижня:
Д. Разумков
В. Козак (СН)
В. Мокан (СН)
Р. Соха (СН)
А. Ніколаєнко (Батьківщина)
Н. Яковлєва (СН)
О. Дмитрієва (СН)
В. Божик (СН)
Д. Микиша (СН)
А. Дмитрук (СН)
В. Кабаченко (Батьківщина)
О. Саладуха (СН)
О. Воронько (СН)
О. Бакумов (СН)
Л. Буймістер (позафракційна)
О. Коваль (СН)
Д. Володіна (СН)
М. Новіков (СН)
Р. Бабій (СН)
А. Загоруйко (СН)
К. Касай (СН)
Д. Гурін (СН)
Є. Петруняк (СН)
І. Юнаков (СН)
М. Крячко (СН)
Володимир Олександрович, цифра 25 дійсно стане для вас роковою. До речі, «слуг» у новому МФО – 21 людина без урахування самого Разумкова. І це тільки початок.