УКРАЇНСЬКА ПЕНСІЯ СТАЛА НАЙНИЖЧОЮ В СВІТІ

УКРАЇНСЬКА ПЕНСІЯ СТАЛА НАЙНИЖЧОЮ В СВІТІЧерез різку девальвацію національної валюти українські пенсіонери стали одними із найбідніших навіть серед країн третього світу, бо вони не мають і далі ще більше не матимуть коштів на життя, пише прес-служба Партії пенсіонерів України.

«Тільки за останній час при незмінності рівня пенсій і подорожчанні продуктів та комунальних тарифів майже вдвічі, на стільки ж, майже вдвічі, погіршився рівень життя пенсіонерів. Фактично це злочин влади щодо 30% населення. Такого нема ніде у світі», – заявив голова Партії пенсіонерів України Микола Кукуріка.

Не будемо чіпати 400 тисяч пенсіонерів – середняків з пенсією понад 3600 гривень. Візьмемо для прикладу 12,5 мільйонів пенсіонерів, котрі в середньому живуть на 1500 грн. Уряд вважає такі пенсії пристойними. Ось реальні місячні витрати пенсіонера.

Комунальні послуги – 500 гривень, продукти з обмеженим раціоном – 1200 гривень, ліки – 200 гривень, ремонт одягу і взуття – 50 гривень, мило, зубна паста, засоби для прання – 50 гривень, інші витрати – 100 гривень. Разом – 2 100 гривень.

«Якщо врахувати, що сьогодні ми отримали ринковий курс долара по 24-25 грн., то і ліки і продукти харчування зростуть десь на третину вже за 20-30 днів. За таких умов пенсіонери просто не виживуть, за місяць-два вони зрівняються із рівнем проживання із країнами третього світу», – наголосив Кукуріка.