Михайлішин інспектує ремонт доріг. Після \”Часу\”

Михайлішин інспектує ремонт доріг. Після "Часу"Секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин практично щодня об’їжджає усі об’єкти та прискіпливо перевіряє роботу підконтрольних йому служб, повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю. І демонструє світлини, на яких очільник міста дивиться, як працюють дорожники на вулицях міста.

Одним з найважливіших об’єктів для міської влади, йдеться в повідомленні від міськради, нині є вулиця Богдана Хмельницького. Ремонтні роботи тут розпочалися ще минулоріч. Уже виконано роботи з заміни зовнішньої мережі водопостачання від вул. Ю. Гагаріна до вул. Горького, планується замінити зовнішнью мережу водопостачання від вул. Горького до вул. Університетської.

«На даний момент на цій вулиці завершується повна заміна системи водопостачання, – зазначає Віталій Михайлішин. – До кінця цього року тут замінять каналізацію та газові труби. А вже наступного встановлять нове дорожнє покриття, замінять систему освітлення та розпочнуть прокладати тролейбусну лінію».

Тротуари вулиці Михайла Коцюбинського викладають бруківкою. Цю роботу планують завершити до Великодня. На неї витратять 700 тисяч гривень. За рахунок коштів міського бюджету (дорожній фонд) профінансовано 468,011 тис.грн. Уже в червні планують розпочати капітальний ремонт цієї вулиці та прилеглої до неї вулиці Хотинських Комсомольців. Близький до завершення капітальний ремонт вулиці Павла Каспрука. Тут вже замінено мережі, ведеться підготовка до асфальтування. Загалом ремонт цієї вулиці вартує близько восьми мільйонів гривень. Планується виконати влаштування 1200м.п. бордюрів та асфальтування 4200 м2 дорожнього покриття.

На провулку Ентузіастів існувала проблема із практичною відсутністю зливової мережі, монтаж якої майже завершено. Уже прокладено 470 метрів зливової межі, 300 метрів – каналізаційної. Встановлено 500 погонних метрів бордюру. До кінця літа 2013 року вулицю буде капітально відремонтовано.

Газета \”Час\” згодом проінспектує проінспектовані Михайлішиним дороги і розкаже читачам, чи вартує чогось те владницьке інспектування.