«Мене безпідставно звільнили з роботи»

Крик душі


«Директор школи, аби звільнити мене із займаної посади, сфабрикував «службове порушення» у вигляді витоку води з крана (?!), — крик душі багаторічного завгоспа Заставнівської школи №2, мешканки вул. Чорновола, 18 районного центру Наталії Іванівни Ткач. – Щойно Олександра Козарійчука призначили на посаду директора школи (за наказом колишнього голови РДА М. Бойчука), на мене почали чинити тиск.

Мовляв, завгоспа треба звільнити, бо приміщення школи – без евроремонту, пластикових вікон, підлогового покриття, нової покрівлі тощо. Спочатку директор змушував мене написати заяву на звільнення за власним бажанням. Далі в мій бік посипалися погрози та образи, вимоги виконувати роботу, котра не входила до моїх посадових обов’язків. Керівник шкільної установи залякав моїх колег з профспілкового комітету і ті змушені були дати згоду на моє звільнення. Вважаю, що це незаконно. Бо насправді не я відповідала за приміщення бібліотеки, де не закрили кран, – там є матеріально відповідальна особа.

Чому новопризначений директор не врахував моїх багаторічних заслуг перед освітою? Адже за всі роки моєї роботи жодною перевіркою не було засвідчено недбалості чи «халатності» у ставленні мною до виконання своїх службових обов’язків. Я звернулася з цього приводу до суду та районної прокуратури, надіюся на відновлення справедливості…»

Писк влади

Директор школи Олександр Захарович Козарійчук:

— Річ у тім, що Наталя Іванівна особливого бажання до роботи не виявляла. Окрім всього, вона – дуже конфліктна людина, а що стосується її роботи – порядку немає ні в чому: складські приміщення занедбані, вікна повибивані, опалювальна система не доведена до ладу, не було жодного контролю роботи технічного персоналу. Я працюю з 12 січня цього року, а Наталія Ткач пропрацювала завгоспом близько 23 років. Так ось: на засіданні профспілкового комітету усі восьмеро членів одноголосно дали згоду на її звільнення. Мабуть, таки щось було не так. Окрім всього, будь-яке доручення по роботі супроводжувалося прокльонами, криками – мовляв, найму гуцулів, піду до каплички та переверну свічки…
20 червня відбулося чергове судове засідання у цій справі, у суботу (25.06.2011 — Н.Б.) має відбутися останнє.
Тож яке рішення прийме суд – так і діятимемо. Відповідно до закону.

Від редакції. Домовитися поспілкуватися з головою профспілки працівників школи №2 не вийшло – Марія Орлик не піднімала слухавку. Саме тому варто дочекатися вердикту заставнівської Феміди. Сподіваємось, саме вона розставить всі крапки над «і» та зважить на багаторічну успішну роботу завгоспа на своїй посаді.

Новини Партнерів