«Багатотонні авта руйнують наші вулиці…»

Крик душі


«Захистіть нас від щоденного руйнування вулиць та наших будинків, — крик душі чернівчан, мешканців вул. Кримської. – Річ у тім, що ще з минулої весни тут триває будівництво двох приватних будинків, і будмате-ріали підвозять багатотонними вантажними автомобілями через вулицю Некрасова. Ці авта спричиняють таку вібрацію, що дзвенять вікна, дрижать стіни, а у квартирах дзеленчить посуд. Вулицю Некрасова вже зруйновано вщент – вздовж паркану, що належить університету, — яма на ямі. Частина вулиці навпроти буд. 19-21 постійно провалюється і люди самотужки «латають» провали. На знак, який забороняє проїзд великогабаритної техніки, чомусь ніхто не реагує. Доки триватиме це неподобство?»

Писк влади


Заступник начальника управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради Сергій Миколайович Шиляєв:
— Звісно, у старій частині міста будинки перебувають далеко не в доброму технічному стані. І якщо будівництво заважає людям, треба, аби мешканці звернулися до нас з листом (вул. Б. Хмельницького, 64 а, каб. 302, прийомні дні – понеділок та четвер). Ще необхідно терміново звернутися до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю за адресою м. Чернівці, вул. Пауля Целана, 11. Ця інспекція має повноваження на здійснення перевірки підстав, на яких ведеться будівництво об’єктів містобудування (наявність певних дозволів, проектно-кошторисної документації тощо). І думаю, що зарадити незручностям сусідів будівельних майданчиків є можливість.

Наталія БРЯНСЬКА

Новини Партнерів