Гаху і Бурлаці дали по… догані

Гаху і Бурлаці дали по... доганіРішенням колегії обласної державної адміністрації оголошено догани заступнику голови обласної державної адміністрації Василю Бурлаці, начальнику Служби автомобільних доріг в Чернівецькій області Ігорю Гаху, начальнику Дочірнього підприємства «Облавтодор» Володимиру Мицьку та прийнято рішення про створення комісії, до складу якої увійдуть голови районних державних адміністрацій, секретар Чернівецької міської ради, секретар Новодністровської міської ради, представники правоохоронних та контролюючих органів, а також депутати обласної ради від усіх фракцій. Створена комісія інспектуватиме хід ремонтних робіт на автошляхах краю.

Сьогодні, 31 травня, на засіданні колегії обласної державної адміністрації керівник виконавчої влади краю Михайло Папієв повідомив, що розуміє емоційні настрої мешканців Кіцманського району, які 29 травня відверто продемонстрували своє невдоволення жахливим станом доріг. «Втім я жодним чином не поділяю з ними тих методів, які вони обрали для донесення дорожникам свого обурення», – зауважив керівник виконавчої влади краю.

Він переконаний, що перекриття дороги та перешкоджання руху автотранспорту – не є конструктивним шляхом виходу зі складною ситуації. «Буковинцям вривається терпець і я їх цілком розумію. Ці бездіяльність та безпорадність, які протягом останніх двох місяців демонструє Служба автомобільних доріг та облавтодор, будуть припинена мною особисто, – наголосив голова облдержадміністрації. – Якщо за два тижні стан наведення ладу на автошляхах області суттєво не поліпшиться – будуть звільнені усі, хто причетний до вирішення цього питання».

Окрім цього Михайло Папієв доручив розробити механізм забезпечення гарантій якості робіт, паспортизації усіх дорожніх ям в області та зобов’язати замовників ремонту доріг видавати сертифікати якості на вже зроблені ділянки. «Просто проводити ямковий ремонт автошляхів – це півсправи. Я наполягаю на пильному контролі якості усіх зроблених робіт», – зауважив керівник виконавчої гілки влади в області.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Новини Партнерів