З понеділка, 7 листопада, у Чернівцях розпочнуть опалювальний сезон

З понеділка, 7 листопада, у Чернівцях розпочнуть опалювальний сезон. Тепло подадуть до закладів соціальної сфери та житлового фонду. 

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернівецької міської ради.

«Розпочати опалювальний сезон 2022 – 2023 років на території Чернівецької міської територіальної громади з 07.11.2022 р., відповідно з поступовою подачею теплоносія у заклади соціальної сфери та житловий фонд», – йдеться у рішенні.

Як зазначив заступник директора департаменту інфраструктури та благоустрою ЧМР Ярослав Кушнірик, фахівці Теплокомунерго та Обласного центру гідрометеорології повідомили, що можемо розпочинати опалювальний сезон з 7 листопада, оскільки, сьогодні, 4 листопада розпочинається похолодання. І впродовж наступних днів середньодобова температура буде становити не вище 8 градусів тепла.

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я Чернівецької міської ради, усі медичні установи Чернівецької громади забезпечені генераторами та запасами пального.

Нагадаємо, з 20 жовтня у школах і дитсадках опалювальний сезон розпочали у школах і дитсадках, де тепло змогли подавати автономно.

peredplata