Відсьогодні зросли ціни на квитки на потяги

Відсьогодні зросли ціни на квитки на потягиІз 16 липня підвищилися тарифи на перевезення пасажирів залізничним транспортом у внутрішньому та міжнародному сполученнях.
Про це повідомляє прес-служба \”Укрзалізниці\”.

Ціни на проїзд змінено на білети для всіх категорій вагонів, окрім СВ, вагонів поїздів Інтерсіті+ та приміських поїздів.

\”Вартість подорожі залізницею у внутрішньому сполученні підвищилася на 10%. У міжнародному сполученні вартість збільшилася на 5% лише квиткової частини, що є однією із складових вартості проїзду (повна вартість проїзду в пасажирських поїздах складається із вартості квитка + вартість плацкарти + ПДВ + страховий збір + комісійний збір)\”, – уточнили у прес-службі.

\”Квиткова частина – це компенсація витрат на утримання та експлуатацію інфраструктури залізниць і електроенергію (або інший вид енергії), що використовується під час курсування поїзда (інфраструктурна складова)\”, – пояснили у \”Укрзалізниці\”.

Нові тарифи набули чинності у день опублікування у виданні \”Офіційний вісник України\” (№51 від 16 липня 2013 року) відповідних наказів Міністерства інфраструктури.

\”Вартість подорожі залізницею у внутрішньому сполученні в плацкартному та купейному вагонах наразі підвищилася на 10%, наступний етап – з 1 жовтня вартість зросте теж на 10%\”, – уточнили в \”Укрзалізниці\”.

\”Підвищення рівня тарифів на перевезення пасажирів дасть можливість лише частково зменшити збитковість пасажирських перевезень та спрямувати частину коштів на капітальний ремонт вагонів\”, – заявили у компанії-монополісті.

\”Окрім того, зростання тарифів обумовлене необхідністю поступового зменшення перехресного субсидування пасажирських перевезень за рахунок вантажних. Нагадаємо, що збитки \”Укрзалізниці\” від пасажирських перевезень лише у першій половині цього року склали близько 3,5 мільярдів гривень\”, – підсумували у прес-службі.

peredplata